Kiralık Villa ve Kiralık Apart Seçenekleri

Villa Seçenekleri

Antalya Kaş Kalkan Bölgesinde her kesime uygun yaz ve kış aylarında tatilinizi geçirebileceğiniz özel yüzme havuzuna sahip konforlu ekonomik ve lüks villalarda yaz tatili imkanı

Doğa Manzaralı Villalar

Villaların havuz terası ve yatak odalarından yem yeşil bir doğayı seyrederek bol oksijenli ve dingin bir tatil için en uygun villa seçekleri arasında bulunna doğa içerisinde kiralık villaseçeneğidir.

Deniz Manzaralı Villalar

Kalkan ve Kaş bölgesi yamaçlara kurulu olduğu için en güzel deniz manzaralı kiralık villalar Kalkan bölgesinde bulunmaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz ile deniz manzarası ve gün batımını izleyebileceğiniz özel havuzlu lüks villalarda deniz manzaralı villalar siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Muhafazakar Villalar

Mahremiyete önem veren aileler için havuz terası korunaklı hale getirilmiş olan villalarımız da bütün gözlerden uzak sakin aileniz ve sevdikleriniz ile unutulmaz muhafazakar kiralık villalarda tatilimkanı sizleri beklemektedir.

Balayı Villaları

Yeni evlenmiş olan balayı çiftlerimiz için özel olarak hazırlanmış muhafazakar, deniz amznaralı ve doğa manzaralı villalar da unutulmaz ve ölümsüzleştirilmişmuhafazakar kiralık balayı tatili siz balayı çiftlerimizi beklemektedir.

Çocuk Havuzlu Villa

Aile olarak bizlerin ne kadar tatile ihtiyacımız var ise bizim değerlimiz olan çocuklarımızın da tatile ihtiyacı vardır. Çocuklarımızı düşünerek onlar için çocuk havuzlu kiralık villalarda onları da düşünerek kiralık villada tatil imkanı sizleri ve çocuklarımızı beklemektedir.

Geniş Aile Villaları

Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için özel olarak hazırlanmış olan kiralık villalar da yaz tatili imkanı. Misafirlerimizin bütün ihtiyaçları düşünülerek bütün araçve gereçlerin bulunduğu özel yüzme havuzuna sahip gayet geniş ve kullanışlı Geniş Aile Villaların da Kiralık Yaz Tatili imkanı siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Isıtmalı Havuzlu Villalar

Tatil sadece yaz aylarında değil artık kış aylarında da mümkün. Kış ayları içinIsıtmalı Havuzlu Villalar da  tatilinizi yapabilirsiniz. Balayı çiftleri için hazırlanmış olan buısıtmalı havuzlu kiralık villada balayı tatilinizi yapabilir ve tatilinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

WhatsApp